Porady stomatologiczne

Dlaczego nie należy beztrosko tracić zębów?

Dlaczego nie należy beztrosko tracić zębów?

Utrata zębów wywołuje liczne konsekwencje, nie tylko natury estetycznej. Sprawdź z czym wiąże się utrata zębów, a także dlaczego tak ważna jest ich odbudowa.

Jak dbać protezy zębowe?

Jak dbać protezy zębowe?

Pacjenci użytkujący protezy ruchome mają większe predyspozycje do posiadania stanów zapalnych dziąseł, jak i jamy ustnej oraz do powstawania wszelkiego rodzaju podrażnień np. odleżyn. Sprawdź, w jaki sposób można, a nawet należy dbać o protezy zębowe.

Jak uratować wybitego zęba?

Jak uratować wybitego zęba?

Czy wybity ząb można uratować? Tak! Zobacz, ile masz czasu na uratowanie zęba i w jaki sposób należy go przetransportować, aby była możliwość osadzenia go w zębodole i odratowania.

Wędzidełko języka-podcinać czy nie

Wędzidełko języka-podcinać czy nie

Wędzidełko języka (zwane też podjęzykowym, ponieważ taka jest jego dokładna lokalizacja) to chyba wędzidełko, o którym przeciętny zjadacz chleba wie najwięcej.

Dbaj o zęby w ciąży!

Dbaj o zęby w ciąży!

Dbaj o zęby w ciąży! Przyszła matka powinna pamiętać, że dbając o własne zdrowie, zapewnia prawidłowy rozwój swojego dziecka. Dowiedziono, że stan zdrowia jamy ustnej kobiety w ciąży ma wpływ na jej przebieg oraz wzrastanie płodu.   'Pani doktor, po ciąży to tak mi poleciały

Zęby mleczne trzeba leczyć

Zęby mleczne trzeba leczyć

Czy naprawdę warto leczyć zęby mleczne? Jakie są powody ku temu, aby leczyć zęby, które i tak zamienią się na zęby stałe.

Kim jesteśmy?

Nasza poradnia stomatologiczna to dwa nowocześnie wyposażone gabinety wraz z aparatem rtg . Czekają tu na Państwa kompetentni i zaangażowani lekarze dentyści, higienistki stomatologiczne oraz technik dentystyczny.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami