Porady stomatologiczne

Szczoteczki do zębów. Która lepsza: zwykła elektryczna czy soniczna?

Szczoteczki do zębów. Która lepsza: zwykła elektryczna czy soniczna?

Wydać na szczoteczkę soniczną 500 zł czy 10 zł na zwykłą? Płukać usta wodą czy tylko wypluć pastę? Kręcić szczotką kółka czy tylko wymiatać? Pytania o technikę mycia zębów.

Zalecenia po wybielaniu zębów

Zalecenia po wybielaniu zębów

Po zabiegu wybielania zębów nie możesz pić przez dwie godziny !!! Odstępstwem tu jest woda mineralna, którą możesz pić do woli.

Zalecenia po ekstrakcji zęba

Zalecenia po ekstrakcji zęba

Zalecenia po ekstrakcji (usunięciu) zęba Tampon umieszczony przez chirurga trzeba przygryzać przez około 15-20 minut, następnie należy go wypluć. Niewielkie krwawienie może utrzymać się do kilkunastu godzin po zabiegu i nie należy się tym niepokoić. Jeśli krwawienie jest obfite lub utrzymuje się

Kim jesteśmy?

Nasza poradnia stomatologiczna to dwa nowocześnie wyposażone gabinety wraz z aparatem rtg . Czekają tu na Państwa kompetentni i zaangażowani lekarze dentyści, higienistki stomatologiczne oraz technik dentystyczny.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.